statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysoko z Piastem!

• autor: Karina01, 2014-04-12 21:39

Mocnym uderzeniem rozpoczęli nasi młodzicy wiosenną rundę rozgrywek ligowych. W dzisiejszym  wyjazdowym spotkaniu pokonali zespół Piasta Czekanów aż 13:0.

Ten, co tu dużo mówić, worek z bramkami rozwiązał już w pierwszych sekundach meczu nasz kapitan Wiktor Walczak. Kilka minut później ten sam zawodnik był autorem drugiego gola, a w dalszej części pierwszej połowy w jego ślady poszli też inni koledzy z drużyny. Ładna gra, oparta na koncentracji,dobrej komunikacji, szybkich i dokładnych podaniach sprawiły, że wszelkie podejmowane przez przeciwników próby opuszczenia własnej połowy i zbudowania akcji, kończyły się fiaskiem. My natomiast byliśmy świadkami prawdziwego festiwalu bramek w wykonaniu naszych młodych piłkarzy. Golkiper gospodarzy niemal co kilka minut bezradnie rozkładał ręce i na przerwę kaliszanie schodzili z dorobkiem siedmiu goli.

Drugą odsłonę spotkania, kakaesiacy rozpoczęli jakby mniej skoncentrowani. Wysokie prowadzenie chyba trochę "rozluźniło" szeregi. W grze pojawił się niewielki chaos, podania też nie były już tak precyzyjne, a i wykończenie akcji, mimo że pomysłów nie brakowało, też mogło być lepsze. Niestety owych niedociągnięć przeciwnicy nie zdołali wykorzystać, a w kolejnych minutach nasi zawodnicy odzyskiwali formę i bramkarz Piasta jeszcze kilkakrotnie zmuszony był wyjmować piłkę z siatki.

Kiedy sędzia Przemysław Borkowski odgwizdał koniec spotkania nasi młodzicy mieli na koncie 13 zdobytych bramek, przy zerowym dorobku drużyny z Czekanowa.

Tak więc ligowe zmagania rundy wiosennej nasi młodzicy zainaugurowali bardzo udanie. Ale to dopiero początek rozgrywek, Kolejne, bratobójcze starcie, 26 kwietnia, kiedy to przeciwko sobie staną: I i II drużyna Młodzików Młodszych KKS-u.

Wkrótce obszerna galeria zdjęć z meczu :-)