Sieradz nie dał rady

• autor: Karina01, 2014-08-27 20:55

Zwycięskie spotkania mają na swoim koncie kadrowicze Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej z roczników 2002 i 2003, którzy w rozegranych wczoraj meczach kontrolnych pokonali drużyny OZPN Sieradz. W szeregach KOZPN-u po raz kolejny zaprezentowali się też nasi młodzicy. Więcej w rozwinięciu.

Mecze rozegrano wczoraj na stadionie KS "Prosna" Kalisz przy ul. Łódzkiej. Kadra Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (roczniki 2002 i 2003) zmierzyła się z rówieśnikami reprezentującymi okręg sieradzki. Reprezentacja młodszych adeptów piłki nożnej pokonała rywali 2-1, natomiast ich koledzy z rocznika 2002 zwyciężyli aż 5-1.

W obu pojedynkach na murawę wybiegli również zawodnicy naszej drużyny: Jakub Staszak, Jakub Górniak, Stanisław Olek, Wiktor Walczak (rocznik 2002) i Krystian Szczepaniak (rocznik 2003). Nie zagrał niestety, kontuzjowany Oskar Dąbrowski, ale dzielnie dopingował kolegów z drużyny.

Naszym chłopcom gratulujemy świetnej postawy i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Wystarczy kliknąć tutaj