WIELKIE DZIĘKI!!!!!!

• autor: Trener, 2014-08-31 21:17

Chciałem was wszystkich poinformować drodzy Piłkarze, rodzice, kibice o tym o czym pewnie już wszyscy wiecie. Od dnia 01.09.2014 przestaję pełnić rolę trenera rocznika 2002 w Kaliskim Klubie Sportowym.

Jestem ogromnie wdzięczny, że mogłem pracować z tak zaangażowanymi zawodnikami oraz rodzicami!

Tak, tak! Wiele wspaniałych chwil razem przeżyliśmy. Były piękne zwycięstwa i gorzkie porażki. Śmiech i łzy. Ale wspólnych wspomnień, które mamy - Nikt nam nie odbierze

Jestem DUMNY, że praca którą wykonywał na początku trener Morawski a później i ja miałem przyjemność ją kontynuować spowodowała, że siedmioma(!) zawodnikami zainteresował się SMS Łódź.

Jestem DUMNY, że spora część zawodników z naszej drużyny regularnie występowała w kadrze Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i z pełną świadomością stwierdzam że byliście jej podporą.

Jestem DUMNY, że dzięki ciężkiej pracy na treningu zawodnicy potwierdzili swoje umiejętności w meczach kadry co zaowocowało powołaniami na konsultacje Kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Jestem DUMNY, że jako drużyna wspieraliśmy się nawzajem i nie pękaliśmy przed meczami z teoretycznie lepszymi zespołami!

Jestem DUMNY z rodziców którzy pokazali, że zależy im na rozwoju swoich dzieci ale także całej drużyny, często poświęcając swój czas, pieniądze i energie!

Jestem DUMNY  z KAŻDEGO z WAS - ponieważ wierze, że nikt z was nie uważa, że czas spędzony razem był czasem straconym.

Dziękuję wam za naukę jaką mi daliście, bo ja dzięki WAM się sporo nauczyłem!

Mam cichą nadzieję, że KAŻDY z was nauczył się czegokolwiek dobrego ode mnie!

Nie żegnam się, bo "NIGDY NIE MÓW NIGDY" i możliwe, że w przyszłości nasze drogi się jeszcze zejdą.

Trenujcie ciężko i pięknie grajcie - BO TO KOCHACIE!

DZIĘKUJĘ DRUŻYNA!

DRUŻYNA MISTRZÓW!

P.S. Zawsze możecie na mnie liczyć!

Trener

B.S.